O mně

Ruční výrobou šperků se zabývám již několik let. Šperky jsem vymýšlela a vyráběla nejdříve pro sebe, ale jelikož se začaly líbit i mým známým a kamarádkám, začala jsem uvažovat o tom, jak je nabídnout, aby potěšily a ozdobily ženy a dívky každého věku.

Začátky byly naprosto nevinné. Prodávala jsem šperky pouze ze zvědavosti, jestli o ně bude nebo nebude někdo stát na různých serverech, které se zabývají burzou oblečení a doplňků. Překvapilo mě, jaký je o ně zájem!

Poté jsem šperky nabídla do několika obchodů, kde vše probíhalo podobně, zase „šly na dračku“.  Nechci se samozřejmě přechválit :-). Začala jsem pomalu přemýšlet o tom, jak své šperky mohu  prezentovat sama. Napadl mě maloobchodní prodej formou e-shopu. Možnost vyrábět z komponentů Swarovski pro mě byla obrovskou inspirací. Krystaly, se kterými mohu pracovat mají úžasné spektrum barev a výrazný lesk, líbí se mi kvalita těchto komponentů, na základě které mám možnost vyrábět šperky na poměrně vysoké úrovni a ještě k tomu prezentovat vlastní nápady a prvky.  Díky tomu se mi stále otevírají nové obzory, které se týkají vymýšlení a vytváření šperků do společnosti i pro běžné nošení.

Do budoucna také přemýšlím o vlastní značce šperků, ráda bych tím oslovila ženy, které touží po originalitě a jedinečnosti. Chci také vyrábět šperky z jiných kvalitních materiálů a prvků.